article photo 10 07. 03. 2022

Batman: Wszyscy Kłamią – Postacie

Return

Batman: Wszyscy Kłamią składa się z serii historii, które tworzą unikatową kampanię. Gotham City skrywa mroczną tajemnicę, a gracze badają ją w ciągu kilku wieczornych partii gry. 

W tej grze każdy z graczy wciela się w rolę ikonicznej postaci, która mieszka w Gotham City. Dwie z tych postaci to Catwoman i Vicky Vale. Pierwsza z nich to słynna złodziejka, kontrowersyjna sojuszniczka Batmana i złożona postać, która balansuje na granicy dobra i zła. Jej specjalną umiejętnością w grze jest dostęp do Batcave. Jest też jedyną postacią, która może dotrzeć do Batmana lub Alfreda, jeśli gracze będą tego potrzebować.


Vicky Vale to pełna pasji dziennikarka, która pracuje dla Gotham City Gazette. Jest silną kobietą, która walczy dla mieszkańców Gotham City. Demaskuje intrygi polityków i nie boi się nikogo – ani radnych Gotham City, ani bogatych elit, czy nawet groźnych gangsterów. Jest szanowana przez zwykłych mieszkańców miasta i może być jedną z ostatnich nadziei Gotham. Jako nieustępliwa dziennikarka, Vicky ma w grze możliwość odświeżania wszystkich lokacji i udostępniania ich graczom do ponownych odwiedzin.


Teraz przedstawimy Wam dwie pozostałe grywalne postacie: Warrena Spacey i Harveya Bullocka. Pierwszy z nich to reporter śledczy pracujący dla Gotham City Gazette. Jest znany jako pierwszy reporter, który napisał szczegółowy artykuł o Jokerze. Mieszkając w Gotham od dziesięcioleci, Spacey przeżył niezliczone ataki superzłoczyńców i dziś, choć ma wielu wrogów, nie odkłada pióra bez względu na to, jaki przestępca próbuje go zastraszyć. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i siatce kontaktów obejmującej całe miasto, umiejętność Warrena pozwala graczom dotrzeć i zbadać przestępcze podziemie Gotham City.

Ostatnią dostępną postacią jest Harvey Bullock – detektyw Departamentu Policji Gotham City. Jest on znany z bezwzględnego stylu pracy. Przestępcy nie mają nadziei, gdy w do akcji wkracza Bullock. Otrzymuje zarówno pochwały, jak i nagany za swoje czasami brutalne metody pracy, jest też jednym z najbardziej zaufanych sprzymierzeńców i przyjaciół Jima Gordona. Choć nie jest najbardziej prawym członkiem policji Gotham City, może być najbardziej upartym i lekkomyślnym. Jego umiejętność w grze pozwala mu na dostęp do przestępców z Więzienia Blackgate.

Comments:

No comments yet

Leave Your Reply: