article photo 23 17. 03. 2022

Batman: Wszyscy Kłamią – Kampania

Return

27 marca 2019 został wydany tysięczny numer Detective Comics. Uwielbiamy wszystkie serie Batmana, zarówno te kontynuowane, jak i zakończone. Długie Halloween, Hush, Trzech Jokerów, Biały Rycerz - wszystkie te komiksy opowiadają niesamowite historie. Jeśli byłyby one scenariuszami do gier komputerowych lub planszowych, nie nazywalibyśmy ich seriami, a kampaniami. Batman: Wszyscy Kłamią to składająca się z trzech historii kampania.

W skład gry wchodzi krótki Prolog, którego rozegranie zajmuje około 45 minut. Wyjaśnia on zasady i wprowadza postacie graczy. Potem zaczyna się prawdziwa gra. Batman: Wszyscy Kłamią składa się z trzech rozległych Spraw: Wina, Nostalgia i Skrucha. Każda zawiera 24 karty i można je rozegrać w około 2-3 godziny. W każdą z nich można zagrać oddzielnie, ale…

To seria limitowana. Można przeczytać losowy numer komiksu ze środka serii i dobrze się bawić, ale po co? Lepiej poznać historię od pierwszych stron, od samego zawiązania fabuły, przez rozwój akcji, aż po sam wielki finał!

Każda Sprawa może zostać rozegrana oddzielnie, ale z pewnością będziecie woleli nacieszyć się nimi jako całością.

Każda Sprawa ma inny cel, ale dzielą one wspólnych bohaterów niezależnych, złoczyńców, podejrzanych, świadków i, co najważniejsze, linię czasową. Nostalgia zaczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach ukazanych w Winie, a Skrucha kilka tygodni po Nostalgii. Upływ czasu jest tu kluczowy. Miasto ewoluuje. Niektóre postacie lądują w więzieniu, inne z niego wychodzą. Ktoś zmienia pracę, a ktoś inny zostaje zabity. To wciąż to samo miasto, ale na przełomie kilku miesięcy.

To trzy pełne emocji rozgrywki. Zaproś swoich przyjaciół na niesamowitą limitowaną serię pod tytułem Batman: Wszyscy Kłamią.

Comments:

No comments yet

Leave Your Reply: