article photo 21 15. 03. 2022

Batman: Wszyscy Kłamią - Archiwa Gotham City Gazette

Return

W ciągu niemal stulecia powstało mnóstwo serii komiksów o Batmanie. Niezliczone wznowienia druku i przeróżne warianty linii fabularnej… Mimo to, Gotham City Gazette zawsze pozostawała częścią miasta, a jej dziennikarze, z Vicki Vale na czele, zawsze mieli swoje miejsce w historii. Musieli się oni pojawić również i w tej grze.

Wszystkie gry z linii Detektywa posiadają element cyfrowy. W grze podstawowej gracze używają strony internetowej, aby porównywać DNA podejrzanych z dowodami znalezionymi na miejscu zbrodni. W Wiedeńskim Łączniku używają jej do łamania szyfrów KGB. W Diunie: Sekretach Rodu oglądają dzięki niej animowane wprowadzenia do świata Diuny. Z każdym nowym tytułem nasz zespół deweloperski szuka nowych pomysłów i konceptów pasujących do tematu danej gry.

W Batmanie: Wszyscy Kłamią zdecydowaliśmy, że strona internetowa będzie reprezentowała archiwa Gotham City Gazette. Gracze będą przeglądać archiwalne wydania zapisane na mikrofilmach, niczym w starych hollywoodzkich filmach. Jak się pewnie domyślacie, będzie można na nich odkryć przerażające tajemnice z przeszłości, które rzucą nowe światło na obecne wydarzenia.

Funkcja ta, przygotowana przez naszą siostrzaną firmę Portal Games Digital, sprawia niemałe wrażenie. Można nawigować po archiwalnych wydaniach Gotham City Gazette i przybliżyć dowolny fragment, aby przeczytać artykuł lub uważniej przyjrzeć się zdjęciom.

Poniżej prezentujemy gifa z przykładowym mikrofilmem.

Archiwa Gotham City Gazette to kolejny element układanki, kolejna funkcja przyczyniająca się do niezwykłych wrażeń z rozgrywki. Wszystkie te elementy razem: sekretne cele każdej postaci, panele komiksowe z ukrytymi wskazówkami i animowane archiwa Gotham City Gazette, sprawiają, że Batman: Wszyscy Kłamią to kolejny immersyjny tytuł z rodziny gier Detektywa.

Wróć do nas 17 marca, by przeczytać kolejny artykuł o grze Batman: Wszyscy Kłamią, tym razem o tytule: „Kampania”

Comments:

No comments yet

Leave Your Reply: